האם כדאי להשתמש בהזמנה דיגיטלית?

יש מספר יתרונות למה כדאי להשתמש בהזמנה דיגיטלית במקום הזמנה רגילה.

נוח ונגיש:
הזמנה דיגיטלית נגישה בכל מקום ובכל זמן, היא נמצאת בטלפון שלכם, במחשב, אפשר לגשת אליה בכל רגע. זה מאוד נוח. נוסעים לאירוע? פותחים את ההזמנה לוחצים על כתובת האירוע וההזמנה מתחברת לוויז לניווט קל ופשוט למקום האירוע. יוצרים הזמנה דיגיטלית חדשה? אפשר ליצור אחת ולשלוח את הזמנה הדיגיטלית מהטלפון הנייד, המחשב או מכל סוגי המכשירים החכמים.

חסכון בזמן:
הזמנה דיגיטלית מאפשרת לחסוך בזמן שמושקע בתהליך היצירה והשליחה של ההזמנה הדיגיטלית. אין צורך להתקשר גרפיקאי/ית או להתקשר לחנות עיצוב, וגם אין צורך לצאת מהבית או לעזוב את מקום העבודה במיוחד. אין צורך לגשת לדואר ולהמתין בתור על מנת לשלוח את ההזמנות או לנסוע לכל אחד ואחד מהאורחים על מנת לחלק את ההזמנות.

viainv יצירת הזמנה דיגיטלית עם אישורי הגעה

יצירה ומעקב:
יצירת הזמנה דיגיטלית היא קלה ופשוטה: בוחרים את ההזמנה שמוצאת חן בעניינו, ממלאים את הפרטים בקלות. משלמים ומקבלים את ההזמנה הדיגיטלית לשליחה, את ההזמנה שולחים כקישור למוזמנים. להזמנה הדיגיטלית יש אישורי הגעה, שהמוזמנים יכולים למלא בפשטות וקלות, וקישור התממשקות לוויז להגעה נוחה לאירוע. הזמנה דיגיטלית מאפשרת לעקוב אחרי הסטטוס של אישורי ההגעה לאירוע בצורה פשוטה ונוחה.

חסכון בנייר:
השימוש בהזמנה דיגיטלית תורם לצמצום צריכת נייר, מה שיכול להוביל להפחתת השפעות שליליות על הסביבה. שומרים על עולם ירוק יותר.

אוטומציה ואפשרויות יצירתיות: יצירת הזמנה דיגיטלית באוטומציה מלאה ובתהליך פשוט וקל. כל ההזמנות כוללות אישורי הגעה וחיבור לוויז.

ליצירת הזמנה דיגיטלית עם אישורי הגעה לחצו כאן