הזמנה דיגיטלית עם אישורי הגעה בוואטסאפ

רוב האנשים משתמשים בוואטסאפ בכל יום ולכן זה נוח וקל להשתמש בו עבור שליחת הזמנות דיגיטליות עם אישורי הגעה, אחד מהיתרונות הגדולים ביותר של הזמנות דיגיטליות הוא הנוחות שלהן.

viainv יצירת הזמנה דיגיטלית עם אישורי הגעה

בכמה צעדים פשוטים בלבד, תוכלו ליצור הזמנה דיגיטלית ולשלוח אותה לכל האורחים שלכם, לא משנה היכן הם נמצאים.

באמצעות הוואטסאפ ניתן לשלוח את ההזמנה הדיגיטלית בקלות. ניתן ליצור הזמנות דיגיטליות לכל סוג אירוע :חתונות ועד ימי הולדת באמצעות הוואטסאפ ניתן לשלוח את ההזמנה הדיגיטלית בקלות. ניתן ליצור הזמנות דיגיטליות לכל סוג אירוע: חתונות ועד ימי הולדת בוחרים את עיצוב ההזמנה שרוצים, ממלאים את הפרטים משלמים ומקבלים את ההזמנה הדיגיטלית שלכם ושולחים בקלות. בוואטסאפ, אין הגבלה של כמויות, אישורי ההגעה מחוברים להזמנה הדיגיטלית וכך למעשה יש לכם את היכולת לעקוב אחר מי שמגיע לאירוע שלכם.

כל התהליך מיצירת ההזמנה ועד השליחה שלה הוא מאד מהיר, תוך דקות ספורות. במקום לעשת את כל תהליך ההזמנות הפיזיות שלוקחות מספר ימים, וגם אז אישורי ההגעה הוא תהליך מסורבל ולא יעיל.

באישורי ההגעה בהזמנה הדיגיטלית לוחצים על הכפתור מעדכנים את סטטוס ההגעה, מספר המגיעים ועוד הערות עם יש ושולחים. בעל האירוע מקבל את העדכון הזמן אמת. ויכול לעקוב אחרי סטטוס המגיעים לאירוע בזמן אמת בדוח אישורי ההגעה לאירוע.

ליצירת הזמנה דיגיטלית עם אישורי הגעה לחצו כאן