רשימת רעיונות למסיבת יום ההולדת של הילדים

יום הולדת קרב ובא וצריך לחשוב על "נושא יום הולדת" לעשות רשימה, לארגן את כל מסיבת יום ההולדת, איך לעשות שמח ואיך לפעיל את הילדים..

הכנו עבורכם מספר רעיונות להפעלות למסיבת יום הולדת, מתאים לבנים ובנות
חבילה עוברת – אין כמו לחזור לילדות שלנו, להפעיל את המוטוריקה של הילדים, מתאים לכל גיל, התוכן עצמו משתנה. אפשר להשים פתקים עם משימות, ופתקים עם שאלות ובסוף אוסף של מתוקים, סוכריות, נחשי גומי וכו’

רעיונות ליום הולדת

אמת או חובה – אתם יכולים להכין מקבץ של שאלות, או לתת לילדים לסובב בקבוק (פלסטיק לביטחון) שישאלואחד את השני דברים. אמת שדולפין נושם מחוץ למים?

יצירה – אפשר לצבוע חולצות בטאי די, לקנות תיק בד וצבעי בד, כפתורים להדבקה ולקשט. וכל אחד חוזר הביתה עם מזכרת מגניבה מהיום הולדת

לבנות – מסיבת ספא, ציפורניים: מריחת לק ומדבקות שמיועדות לציפורניים, פינת איפור – אפשר שהן יאפרו האחת את השניה ו/או להביא נערה שתעזור לאפר את הבנות.

לבנים –משחקי כדור, לפי מה החבורה אוהבת. יוצאים לפארק או לחצר, מביאים כדור ועושים טורינירים

פינאטה – זה תמיד כיף, אפשר להכין ואפשר לקנות מוכן, להשים בפנים מלא מלא ממתקים ולהתחיל להכות עד שהכל נשפך והממתקים נופלים – איזה כיף!

יום הולדת נושא, וכולם מגיעים מחופשים לאותו הרעיון, וכל היום הולדת סביב אותו הנושא

חפש את המטמון , לצאת החוצה לגלות את הפרק הקרוב לשכונת מגוריכם, להחביא מבעוד מועד חידות, וסימני דרך, ובסוף שקית הפתעות ממש כמו פעם.  ולא לשכוח להנות, ולהשים את ילד/ת היום הולדת במרכז, וששנה הבאה יש עוד יום הולדת..

רעיונות ליום הולדת

ועכשיו אחרי כל ההתארגנויות והמחשבות על היום הולדת, צריך להזמין את האורחים אז…  ותתחילו להכין הזמנה דיגיטלית צ’יק צאק כדי לשלוח לאורחים שלכם. 

להזמנה דיגיטלית לדוגמא לחצו כאן
אפשר גם באנגלית create digital invitation

ליצירת הזמנה דיגיטלית לחצו כאן